NASZE SUKCESY

Uczniowie naszej szkoły biorą czynny udział w konkursach międzyszkolnych, miejskich, wojewódzkich oraz ogólnopolskich.

W zmaganiach na wszystkich szczeblach osiągają sukcesy!

 

OTO NIEKTÓRE Z NICH:

WAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE.pptx
Prezentacja Power Point [65.7 MB]
Uczeń kl. 6a 

– Julian Schutta

uzyskał
Stypendium Radnego Miasta Bydgoszczy,
Pana Pawła Bokieja dla szczególnie uzdolnionych uczniów.
 
Cieszymy się i gratulujemy Julianowi !
 
marzec 2017 r.

2016/2017

 

I.     KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE, WOJEWÓDZKIE                  I OGÓLNOPOLSKIE:

 

  1. Międzyszkony Konkurs Piosenki 

          I miejsce – Weronika Król,

          III miejsce – duet: Sandra Grzeszczak , Weronika Ziarnik

 

      2. Konkurs pod patronatem Prezydenta Bydgoszczy na kartkę świąteczną

          wyróżnienie - Jakub Chościński, kl.IVa

 

      3. XXII edycja Ogólnopolskiego Konkursu ALFIK MATEMATYCZNY

          Mikołaj Kamiński z kl. 3c zdobył nagrodę główną - tygodniowy pobyt na                     obozie w Serpelicach.
          Dyplom za uzyskanie bardzo dobrego wyniku w konkursie:
          Maja Kubryń,  kl.2c
          Krzesimir Białczyk, kl.2a
          Gabriela Krzywińska, kl.2b
          Gabriela Białczyk, kl.5b - darmowy udział w konkursie Maks 2017
          Michał Batka, kl.6c
          Dyplom za uzyskanie dobrego wyniku w konkursie:

          Sandra Grzeszczak uczennica klasy 4b.

 

     4.  Z ekologią bez granic - konkurs fotograficzny zorganizowany przez

         Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Ekologicznej

          w Bydgoszczy

          wyróżnienie - Amelia Pawlowska, kl. 4b

 

     5.  Międzyszkolny Konkurs Poetycki "Czarny czy biały świat"

          III miejsce - Natalia Kawczyńska, kl. 6

 

     6. XXII Miejski i Powiatowy Konkursu Recytatorski i Poezji Śpiewanej

          dla uczniów szkół podstawowych pt. „Okruchy szczęścia

          czyli o uśmiechu i radości” Pałac  Młodzieży w Bydgoszczy

          I miejsce Julian Schutta - w kategorii wiekowej: klas  IV-VI szkół podstaw.

 

    7.  Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych w Warcabach

         Klasycznych

         II miejsce drużyna w składzie:

         Oskar Duka i Krzesimir Białczyk z kl. 2a, Ewa Gutkowska z kl. 2b

         i Gabriela Białczyk z kl. 5a

 

     8.  Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Mała Liga Zadaniowa”

          Mikołaj Kamiński z kl. 3c - kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

 

     9. V Warcabowe Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Podstawowych

         I miejsce w kategorii indywidualnej - Ewa Gutkowska z kl. 2b

         II miejsce w kategorii indywidualnej - Krzesimir Białczyk z kl. 2a

 

  10.  Miejski Konkurs Matematyczny,, As 5 Klas "

         Gabriela Białczyk - finaliska

 

  11. VII Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych „MASKI 2017”

        I miejsce - Julian Schutta z kl. 6a

 

  12. Regionalny Konkurs Matematyczny " W pogoni za Bąblem"
        V miejsce - Mikołaj Kamiński z kl. 3c
        finalista - Jakub Hełminiak z kl. 3b

 

  13. IV Konkurs Miejski "ONZ oczami dziecka"

       zespół z kl. VI b w składzie:

       Zofia Fluder,
       Veronica Klimek,
       Patryk Kmieć
 
  14. Międzynarodowy Konkurs "KANGUR MATEMATYCZNY 2017 "

W kategorii Żaczek – klasa 2

Krzesimir Białczyk   61,25 pkt. wyróżniony

Szymon Popiołek  57,50 pkt. wyróżniony

 

W kategorii Maluch – klasa 3

Mikołaj Kamiński   102,50 pkt. wynik bardzo dobry

 

W kategorii Maluch  - klasa 4

Jakub Chościński  98,50 pkt. wyróżniony

Sandra Grzeszczak  90,00 pkt. wyróżniona

 

W kategorii Beniamin – klasa  5

Gabriela Białczyk  127,50 pkt. wynik bardzo dobry

 

W kategorii Beniamin – klasa 6

Michał Batka  128,75 pkt. wyróżniony

Aleksandra Gołuńska  128,75 pkt. wyróżniona

Aleksandra Jankowska  113,75 pkt. wyróżniona

 

 

II.    KONKURSY SPORTOWE:

 

  1. Bydgoskie Czwartki Lekkoatletyczne:
    runda jesienna
    -22.09.16 r.
    Dura Łukasz r.2006 i mł.
    I miejsce -bieg 300m
    I miejsce-skok w dal
    -29.09.16 r.
    Dura Łukasz r.2006 i mł.
    I miejsce -bieg 300m
    I miejsce-skok w dal
    -13.10.16 r.
    Dura Łukasz r.2006 i mł.
    I miejsce -bieg 300m
    I miejsce-skok w dal
    Górska Martyna r.2006 i mł.
    I miejsce - rzut p.pal.
    Górska Aleksandra r.2006 i mł.
    III miejsce-rzut p.pal.
    runda wiosenna
    -06.04.17 r.
    Dura Łukasz r.2006 i mł.
    III miejsce -bieg 300m
    III miejsce-skok w dal
    -20.04.17 r.
    Styczeń Oskar r.2004
    II miejsce -bieg 300m
    Czerwiński Szymon r.2005
    II miejsce-bieg 300m
    Wawrzyniak Angelika r.2006
    III miejsce-rzut p.pal.
    -25.04.17 r.
    Dura Łukasz r.2006 i mł.
    II miejsce -bieg 60m
    II miejsce-skok w dal

 

 

II.    KONKURSY SZKOLNE:

 

  1. Owocowo-warzywne zwierzaki-cudaki

           I miejsce - Nadia Feliniak, kl. 1a
           II miejsce - Oskar Dudka, kl.2a
           III miejsce - Zuzanna Sztybel, kl. 2b

 

       2. Szkolny konkurs pięknego czytania prozy H. Sienkiewicza

 I miejsce - Igor Gubański, kl.6a
           II miejsce- Dawid Manucharyan, kl. 6a
           III miejsce - Aleksandra Kawczyńska, kl. 6b
           wyróżnienie - Zofia Fluder, kl. 6b

 

       3. Szkolny konkurs plastyczny "Idzie jesień z wielkim koszem"

           I miejsce - Dawid Szmid 4b

           II miejsce - Igor Twardysko 5b

 

       4. Konkurs na najpiekniejsze życzenia bożonarodzeniowe

           I miejsce – Natalia Kusiak, kl. 5b

           II miejsce – Oliwia Malinowska, kl. 6c

           III miejsce – Igor Lewandowski, kl. 5a

           wyróżnienie – Amelia Sulińska, kl. 6b

 

       5.  Konkurs Polonistyczno - Informatyczny dla uczniów klas IV – VI

            „Moja szkoła, moje osiedle…”

             I miejsce w kategorii: „Ciekawe zdjęcia” - Estera Samorska, kl. 6a

                I miejsce w kategorii: „Ciekawa i bogata treść”

                 - Weronika Suska oraz Natalia Macek, kl. 6b

                II miejsce - Alicja Malinowska, kl. 5a

                II miejsce - Jakub Chościński, kl. 4a

 

         6.   Małą Liga Zadaniowa - etap szkolny

            I miejsce – Mikołaj Kamiński 3c

            II miejsce – Oliwier Trojanowski 3b

            III miejsce – Szymon Suska 3a

            Do II etapu konkursu zakwalifikował się Mikołaj Kamiński

 

       7. III edycja Konkursu wiedzy o Bydgoszczy

 I miejsce - Veronica Klimek i Nadia Surowiec, kl. 6b

 II miejsce - Zofia Jarek i Weronika Noworol, kl. 6c

 III miejsce - Marcel Wawrzyniak, kl. 6 i Pani Magdalena Wawrzyniak

 IV miejsce - Martyna Ruszkowska i Wiktoria Włodarska, kl. 6 c,

                    Zuzanna Główczyńska i Weronika Król, kl. 5 b,

                    Natalia Macek i Weronika Suska, kl. 6 b

 

      8. Konkurs plastyczny "Najradośniejsze jajko wielkanocne"
           I miejsce - Patryk Kmieć i Igor Lewandowski
           II miejsce - Kuba Chościński i Wiktoria Zielińska
           III miejsce - Wiktoria Nowarol i Michał Napora

 

      9. Konkurs wiedzy o Bydgoszczy „Znam swoje miasto” 

I miejsce - Mikołaj Mrówczyński z kl. 3c
II miejsce - Vanessa Goździk z kl. 2c
III miejsce - Jakub Hełminiak z kl. 3b
 

    10. Quiz wiedzy w naszej szkole z okazji Jubileuszu 60-Lecia

          ex aequo

          Amelia Kaszowska  IV b

          Gabriela Białczyk   V a

          Oliwia Malinowska VI c

 

    11. Uczeń z klasą

I miejsce - Tomasz Jankowski kl.2b

II miejsce - Ewa Gutkowska kl.2b

III miejsce - Vanessa Goździk kl.2c      

 

 *********

 

 

2015/2016

 

I.     KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE, WOJEWÓDZKIE                  I OGÓLNOPOLSKIE:

 

      1.  Konkurs miejski "Miniaturki teatralne"

           III miejsce Teatr z SP28: "Nie udawaj"

 

      2.  Indywidualne  Zawody w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych

            III miejsce - Julia Pankanin

 

      3.  Konkurs miejski zorganizowany przez ZDMiKP "Moda na odblaski"

            II miejsce - Nadia Surowiec z kl. Vb

 

      4. Ogólnopolski  Konkurs z j.angielskiego "English High Flier"

          I miejsce w województwie kuj.- pom. - Veronica Klimek z kl. Vb 

 

      5. Ogólopolski Konkurs Matematyczny "Alfik"

          II miejsce w województwie kuj.- pom. wśród klas II - Mikołaj Kamiński 

          II miejsce w województwie kuj.- pom. wśród klas III - Sandra Grzeszczak

 

     6.  Miejski Konkurs Recytatorski "Oczyma wyobraźni"

          III miejsce - Julian Schutta z kl. V b, w kategorii kl. IV-VI SP

 

     7.  Miejski Konkurs Ortograficzny "Mistrz ortografii"

           II miejsce - Julia Siminska z kl. VIa

 

     8. Miejski Konkurs Ortograficzny "Ort-Bój"

        Jakub Chościński z kl. III b - finalista etapu rejonowego

 

     9. Ogólnopolski Konkurs "Maks Matematyczny"

         Mikołaj Kamiński z kl. IIc - III miejsce w województwie kuj. pom.

 

   10. Miejski Konkurs Matematyczny "Liczydełko"

         I miejsce - Jakub Chościński z kl. IIIb

         II miejsce - Zuzanna Grochowska z kl.IIc

                          Mikołaj Kamiński zkl.IIc

                          Bartosz Tomków z kl.IIIa

 

  11. Miejski Konkurs Informatyczny "Mistrz Komputera"

        III miejsce - Amelia Kaszowska z kl. IIIa

 

  12. Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej "Bel Canto"

         I miejce - chór szkolny "La Musica"

 

  13. Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Kangur"

        bardzo dobry wynik - Mikołaj Kamiński z kl. IIc (najlepszy wynik w szkole)

        wyróżnienia - Jakub Chościński z kl. IIIb

                           Bartosz Tomków z kl. IIIa

                           Gabriela Białczyk z kl. IV

                           Michał Batka z kl. V

                           Aleksandra Jankowska z kl. V

                           Kacper Siuda z kl. VI

 

 14. Miejski Konkurs "ONZ oczami dziecka"

       I miejsce: Zosia Fluder z kl. Vb

                      Kacper Fordon z kl. Vb

                      Patryk Kmieć z kl. Vb

 

 15. Miejski Konkurs Plastyczny "Bydgoszcz od zmierzchu do świtu"

      I miejsce - Julian Schutta z kl. Va

      III miejsce - Julia Siminska z kl. VIa

 

 16. V Miejski Konkurs "Rowerem bezpiecznie"

       I miejsce - drużyna w składzie: Wojtek Papke, Dawid Manucharyan, Kacper

                       Fordon, Maria Łatka, Amelia Sulińska

 

 17. Konkurs miejski "Mistrz trudnego słowa"

       laureaci: Kacper Fordon z kl. Vb

                     Veronica Klimek z kl. Vb

                     Oliwia Malinowska z kl. Vc

 

   

II.    KONKURSY SPORTOWE:

 

    1.    Bydgoskie Czwartki Lekkoatletyczne

           II miejsce - A. Brzeziński,bieg na 60m (17 IX 2015)

           III miejsce - J. Bet, rzut p. palantową  (17 IX 2015)

           III miejsce - D. Gżyl, bieg na 300m  (24 IX 2015)

           III miejsce - D. Gżyl, bieg na 300m  (01 X 2015)

           III miejsce - D. Gżyl, bieg na 300m  (08 X 2015)

           III miejsce - J. Bet, bieg na 60m  (24 IX 2015)

           II miejsce - J. Bet, rzut piłeczką palantową

           III miejsce - M. Roczniak, rzut piłeczką palantową

           III miejsce - W. Papke, bieg na 60m (21 IV 2016)

           III miejsce - Mikołaj Szmelc, skok w dal (28 IV 2016)

           III miejsce - Dominik Gżyl, rzut p.pal. (28 IV 2016)

           II miejsce - Mikołaj Szmelc, bieg na 60m (12 V 2016)

           III miejsce - Mikołaj Szmelc, skok w dal (12 V 2016)

           III miejsce - Dominik Gżyl, bieg na 300m (12 V 2016)

           II miejsce - Kacper Janiak, rzut p.pal. (12 V 2016)

 

  2.      Mistrzostwa Bydgoszczy w piłce nożnej chłopców

           XII miejsce w Bydgoszczy

 

  3.      Bydgoskie wtorki na ergometrach wioślarskich (23 II 2016)

           złoty medal - dziewczęta: Pankanin, Wojciechowska, Rakoczy, Kubińska

           brązowy medal - chłopcy: Roczniak, Papke, Jankowski, Tymiński

 

 4.     Indywidualne Zawody w Tenisie Stołowym (4 XI 2016)

         III miejsce w Bydgoszczy - Julia Pankanin z VIb 

 

 5.    Halowe Mistrzostwa Bydgoszczy w Lekkiej Atletyce (16 II 2016)

        II miejsce - Alicja Malinowska z kl. IVa, bieg na 300m

        II miejsce - Michał Roczniak z kl. VIb, skok w dal

 

      

III.     KONKURSY SZKOLNE:

 

     1.   Konkurs anglojęzyczny "Holiday postcard - pocztóka z wakacji"​

           I miejsce - Jakub Chościński z kl. IIIb

           II miejsce - Sandra Grzeszczak z kl. IIIa, Veronica Klimek z kl. Vb

           III miejsce - Maria Łatka z kl. VIa, Natalia Kornowska z kl. IVb

 

     2.   Konkurs fotograficzny "Wakacje 2015-Tu byłem"

I miejsce - Ewa Gutkowska - 7 lat ,,Wrocław z lotu ptaka”

II miejsce - Weronika Suska - 10 lat ,,Piękno Bałtyku”

III miejsce - Kacper Siuda - 12 lat ,,Wodospad w Karkonoszach”

 

Wyróżnienia:

- Mikołaj Salemski - ,, Dąb Warcisław w Kołobrzeskim Lesie”

- Adam Dąbrowski - ,,Przez las na plażę”

- Natalia Macek — ,,Leśna dróżka nad morzem”

- Jakub Chościński - ,,Po burzy”

- Sandra Grzeszczak - ,,Zachód słońca nad morzem”

 

      3.   Konkurs na najpiękniejszą pocztówkę z wakacji w j. angielskim

             "Holiday Postcard"

           I miejsce - Jakub Chościński kl. IIIb
           II miejsce -  Sandra Grzeszczak kl. IIIa, Veronica Klimek kl. Vb
           III msc- Maria Łatka kl. VIa, III msc- Natalia Kornowska kl. IVb
 

     4.  Konkurs: Znana i nieznana architektura krajów UE 
             I msc (spoza szkoły)- SP nr 26
             I msc- Veronica Klimek kl. Vb
             II msc- Maria Łatka kl. VIa
            III msc- Michał Dąbrowski- kl. VIa
 

      5.   Konkurs anglojęzyczny: Słownik obrazkowy
             I msc- Vanessa Goździk- kl. Ic
             II msc- Łukasz Nawrocki- kl. II c
             III msc- Wiktoria Wolman- kl. II a
 

       6.  Konkurs: Mistrz Pięknego Czytania

             Tytuł zdobyli:

         - w klasach IV -Iga Sitarek,

         - w klasach V - Igor Gubański 

         - w klasach VI -Julia Siminska z kl. VIa

           wyróżnienia:

         - Weronika Król, Wiktor Szymański i Zofia Fluder 

          Nagrodę Publiczności otrzymała Iga Sitarek.

 

     7.  Konkurs na Najładniejszy Różaniec:

          Klasy IV – V

          I miejsce - Igor Lewandowski kl IV a

          II miejsce - Kacper Fordon kl V b, Milena Korecka kl IV a

          III miejsce - Gabrysia Białczyk kl IV a, Patryk Kmieć kl V b

          wyróżnienie: Alicja Malinowska kl IV a

         

         Klasy I-III

         I miejsce -  Zuzanna Grochowska kl II c, Jeremiasz Bielewicz kl I b

         II miejsce - Szymon Rachuta kl I c, Jakub Chościński kL III b

         III miejsce - Maja Łatka kl Ic, Nikodem Grochowski kl I b

                           Kamil Radomski kl I b

        wyróżnienia: Wiktoria Michalik kl I c, Agata Mondra kl II a,

                           Tomasz Jankowski kl I b

 

   8. Szkolny Etap Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki

       Do etapu rejonowego zakwalifikowało się dwóch uczniów:

       - Oskar Soliński z kl. VIa,

       - Kacper Siuda zkl. VIb.

 

   9.  Konkurs "Mam talent"

       miejsce – Alicja Malinowska - taniec, 

                          Kaja Jakubowska – taniec

        II miejsce – Wojciech Papke – taniec

        IIImiejsce – Martyna Matysek – taniec

                          Weronika Szymczak – taniec

                          Amelia Sulińska – śpiew

                          Aleksandra Krawczyńska – śpiew

        Wyróżnienia:

        Nikola Richter – taniec, Amelia Sulińska – taniec, Sandra Paćko – rysunek

        Nagroda publiczności:

        Wojciech Papke, Martyna Matysek, Weronika Szymczak

 

  10. Konkurs poezji polskiej "Poezja natchniona"

        I miejsce - Amelia Sulińska

         II miejsce - Iga Sitarek

         III miejsce - Alicja Malinowska, Gabriela Białczyk

         Wyróżnienia:

         Aleksandra Kawczyńska,  Natalia Macek

 

    11. Konkurs plastyczno-techniczny „Jesienny parasol”

I. część plastyczna:

           I miejsce –  Sandra Grzeszczak, kl. IIIa

           II miejsce –  Weronika Ziarnik, kl.  IIIa

                      Filip Ziarnik, kl. IIa

           III miejsce – Zuzanna Dębska, kl. Ic

                      Kinga Kaliska, kl. IIb

                      Maria Pioterek, kl. IIIa

           Wyróżnienie - Amelia Kaszewska, kl. IIIa

 

II. część techniczna:

         I miejsce – Nikodem Grochowski, kl. Ib

         II miejsce – Jakub Chościński, kl. IIIb

         III miejsce – Tomasz Jankowski, kl. Ib

 

  12. Konkurs plastyczno-techniczny "Najpiękniejsza choinka"

       I imiejsce - Marcelina Kwapich z kl. IIIb

                Jakub Chościński z kl. IIIb

       II miejsce - Zuzia Dębska z kl. Ic

       III miejsce -  Zuzia Grochowska z kl. IIc

                 Sandra Kiser z kl. IIc

       Wyróżnienie: Gabriela Krzywińska z kl. Ib

 

13. Konkurs plastyczno-literacki "Bezpieczeństwo wokół nas"

Laureaci klas I – III

I miejsce - Amelia Kaszowska III a

II miejsce - Vanessa Goździk I c

III miejsce - Weronika WołowiecI c

Wyróżnienie - Julia Piasecka III a

 

Laureaci klas IV – VI

I miejsce - Ewa Gąsowska V c

II miejsce - Gabriela Białczyk IV b

                 Julia Pankanin VI b

III miejsce - Antonina Kosińska IV b

Wyróżnienia: Brzeziński Szymon VI b

                    Brzeziński Winicjusz VI b

                    Julia Kaliska V

                    Oliwia Malinowska V c

                    Julian Schutta V a

 

14.  Najpiękniejsza kartka świąteczna z życzeniami w języku angielskim

      "Christmas Card"

       I miejsce Maja Wróblewska IVb

                     Martyna Ruszkowska Vc

       II miejsce Angelika Tumilewicz IVb

                     Michał Dąbrowski VIa

       III miejsce Oliwia Klepin Vc

                     Kacper Mikołajczak Vc

                     Natalia Piotrowska Vc

 

15. Szkolny Konkurs Ortograficzny "ORT-BÓJ"

        I miejsce  Jakub Chościński IIIb

        II miejsce Kacper Reszka IIIc

                       Dawid Szmyd IIIc

        III miejsce Amelia Kaszewska IIIa

                        Bartek Tomków IIIa

 

16. Szkolny Konkurs Matematyczny "Liczydełko"

W klasach drugich

        I miejsce -  Mikołaj Kamiński – 2 c

        II miejsce - Zuzanna Grochowska- 2 c

        III miejsce - Nikodem Pajor – 2b

W klasach trzecich

        I miejsce - Sandra Grzeszczak- 3a

        II miejsce - Bartosz Tomków- 3a

        III miejsce - Jakub Chościnski- 3b

 

17. II edycja Konkursu Rodzinnego Wiedzy o Bydgoszczy

       I miejsce - Nadia Surowiec i Veronica Klimek z kl. Vb

       II miejsce - Marcel Wawrzyniak z kl. Vc z mamą

                        Zuzanna i Franciszek Reszyńscy z kl. Vb z tatą

       III miejsce - Kacper Fordon z kl. Vb z tatą

 

18. Konkurs Informatyczny dla uczniów kl. III "Mistrz Komputera"

      I miejsce – Amelia Pawłowska  kl. 3c

      II miejsce – Dawid Szmyd  kl. 3c

      III miejsce – Sandra Grzeszczak  kl. 3a 

                         Jakub Chościński  kl. 3b 

      Wyróżnienie – Amelia Kaszowska  kl. 3a

        

 19. Konkurs wiedzy o Bydgoszczy

       I miejsce – Marcel Zdankowski z klasy 3c

       II miejsce – Weronika Ziarnik z klasy 3a

                         Kacper Reszka z klasy 3c

        III miejsce – Amelia Pawłowska z klasy 3c

          Wyróżnienie – Jakub Hełminiak z klasy 2b

 

 20. Konkurs plastyczny "Moja ulubiona pora roku"

          I miejsce - Julia Kaliska

          II miejsce - Oliwia Malinowska

   

***********

2014/2015

 

​I.     KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE, WOJEWÓDZKIE                I OGÓLNOPOLSKIE:

 

1.       V Dziecięcy Konkurs Rezytatorski "Polskie poetki  dzieciom..." 

          wyróżnienie: Weronkia Król z kl. IIIb

 

2.       Ogólnopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej

          III miejsce - Chór "La Musica"

 

3.       Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

          I miejsce zespół w składzie: Julia Siminka z kl.Va, Oskar Soloński z kl. Va,           Julia Polowiec z kl. VIa

 

4.       Disco Dance 12-15 lat

          I miejsce Jagoda Piotrowska oraz tytuł:Mistrzyni Polski

 

5.       Wojewódzki Konkurs Plastyczny: "Anioły Stróże - małe i duże"

          I miejsce - Kinga Kaliska z kl. Ib

          III miejsce - Jakub Wocianiec z kl. IIb

 

6.         Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy organizowany przez Kujawsko-      

            Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2014/2015                        

            zakwalifikowało się pięcioro uczniów naszej szkoły:

            Konkurs przedmiotowy z matematyki:

            Kacper Siuda  - kl. 5b

            Łukasz Wolski – kl. 6a

            Konkurs przedmiotowy z j. angielskiego:

            Julia Polowiec – kl. 6a

            Konkurs przedmiotowy z j. polskiego:

            Eliza Kaszewska – kl. 6a

            Konkurs przedmiotowy z przyrody:

            Piotr Gąsowski – kl. 6b

 

 7.      XX Miejski I Powiatowy Konkurs Recytatorski Oraz Konkurs Poezji                    Śpiewanej - Julian Schutta z klasy IV a zaprezentował  interpretację wiersza

         A. Andrusa pt. „Subkultury” i przeszedł eliminacje wstępne. 

         - 7 II 2015 r. Julian Schutta zdobył III miejsce w kategorii kl. 4-6

 

8.       Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik matematyczny"

          Gabrysia Białczyk z kl. IIIc - 9 m-ce w województwie kujawsko-pomorskim

          Sandra Grzeszczak z kl. IIa - 10 m-ce w województwie kujawsko-pomorskim

 

9.       Potyczki Matematyczne

          Aleksandra Jankowska z kl. IVa została laureatką półfinałów

 

10.      XI Prezentacje Muzyczne

           Kinga Twardowska - wyróżnienie

           Eliza Kaszewska - III miejsce

 

11.      Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Podstawowych w Warcabach 

           I miejsce - Gabriela Białczyk z kl. III

           II miejsce - Oliwier Trojanowski z kl. I

           III miejsce - Mateusz Weryho z kl. VI

 

12.      Międzyszkolny Konkurs "Mistrz Savoir- Vivre"

           II miejsce - drużyna w składzie:

           Patrycja Budner, Julia Rodzik, Julia Siminska z kl. Va

 

 

II.    KONKURSY SZKOLNE:

 

1.      Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do rejonowych etapów          

         Konkursów Przedmiotowych, organizowanych przez Kuratora

         Oświaty w Bydgoszczy (etap szkolny):

 

Piotr Gąsowski z kl. VIb z przyrody i matematytki

Eliza Kaszewska z kl. VIa z j. polskiego

Oskar Soliński z kl. Va z matematyki

Łukasz Wolski z kl. VIa z matematyki

Kacper Siuda z kl. Vb z matematyki

 

2.      Anglojęzyczny słowniczek obrazkowy "Halloween"

          w klasach I-III:

          I miejsce - Wiktor Kostyło z kl. Ia

          II miejsce - Gracjan Janiszak z kl. IIIc

          III miejsce - Oliwier Maćkowski z kl. Ia

          wyróżnienia: Iga Sitarek z kl. IIIa, Igor Lewandowski z kl. IIIa

          w klasach IV-VI:

          I miejsce - Kacper Fordon z kl. IVb

          II miejsce - Aleksander Rybarczyk z kl. VIb

          III miejsce Kacper Wawrzyszko z kl. Vb

          wyróżnienie: Weronika Suska z kl. IVb

 

3.      Konkurs "Pieśni patriotyczne"

          I miejsce - Wiktoria Kosińska z kl. VIa

          II miejsce - Kinga Twardowska z kl. VI

          III miejsce - Maria Łatka z kl. Va

          wyróżnienia: Antonina Fortuna i martyna Lisiecka z kl. Vb

 

4.       Szkolny Konkurs Recytatorski "Wiersze Brzechwy"

I miejsce Iga Sitarek z kl.3a

II miejsce Sabina Chrząstowska-Ali z kl. 1a

III miejsce Jakub Chościński z kl 2b

 

5.       Konkurs Przyrodniczy "Jesienny Zielnik"

I miejsce - Filip Ziarnik z kl. 1a, Weronika Ziarnik z kl. 2a

II miejsce - Jakub Chościński z kl. 2b, Wiktoria Wolman z kl. 1a

III miejsce  - Zuzanna Grochowska z kl.1c, Natalia Kornowska z kl. 3b,   Jakub Wocianiec z kl. 2b

wyróżnienie:

Amelia Pawłowska z kl. 2c, Igor Lewandowski z kl. 3a

 

6.         Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

             KLASY IV

             I miejsce -  Kacper Fordon

             II miejsce - Aleksandra Kawczyńska

             III miejsce - Veronica Klimek

             KLASY VI

             I miejsce -  Dagmara Darocha

             II miejsce - Lianna Manucharyan

             III miejsce - Zuzanna Lazarek

 

7.         Konkurs Plastyczny "Szkolny Znak Bezpieczeństwa"

             I miejsce – Zuzanna Grochowska, Weronika Hełminiak

           II miejsce - Julia Jagielska, Amelia Kaszowska

             III miejsce- Paula Tubiszewska 

 

8.          Najzabawniejsze Jajko Wielkanocne

             

Pierwsze miejsce – Kacper Fordon kl. IV

Drugie miejsce – Patryk Kmieć kl. IV

Trzecie miejsce – Wiktoria Twardowska kl. VI

 

Dwa wyróżnienia dla:

Kingi Twardowskiej kl. VI oraz Alicji Werycho kl.IV

 

9.        Tajemnica, Zagadka, Enigma

            I miejsce - Zofia Fluder i Pan Andrzej Fluder

          II miejsce - Kacper Fordon i Pan Rafał Fordon

                         - Martyna Jasińska i Pani Mirosława Werner

          III miejsce - Julia Kaliska i Aleksandra Gołuńska

 

10.      Konkurs Gier Planszowych

           I miejsce - Maja Wojciechowska z kl. IIb

           II miejsce - Łucja Rakoczy z kl. Vb

           III miejsce Wiktoria Tumilewicz z kl. VIa

 

11.      Konkurs cichego czytania ze zrozumieniem dla uczniów kl. 3

I miejsce:  Alicja Malinowska, Oskar Przeracki               

II miejsce: Natalia Kornowska, Pola Pietrzak                   

III miejsce: Gabrysia Białczyk, Igor Lewandowski

 

 

III.  KONKURSY SPORTOWE:

 

1.      Turniej tenisa stołowego

I miejsce- Łukasz Wolski

II miejsce-Olaf Siemieniec

III miejsce- Eliza Kaszewska

IV miejsce-Kacper Lenarczyk

V miejsce-Oskar Styka

VI miejsce- Jakub Wolski

 

2.        Turniej Piłkarski Tymbark

           III miejsce drużynowe 

 

3.        Szkolny Turniej Ringo

           I miejsce kl. 5a

           II miejsce kl. 4c

           III miejsce kl. 6a

          

4.       Turniej Piłki Nożnej kl. 4

           III miejsce drużynowo

************

 



2013/14 

 

 I.        KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE, WOJEWÓDZKIE                           I OGÓLNOPOLSKIE:

 

  1. Konkurs Przedmiotowy z Przyrody

Piotr Gąsowski z klasy Vb zakwalifikował się do rejonowego etapu 

 

  1. VIII Wojewódzkim  Konkursie Artystycznym „ Frajda”

        II miejsce: Julian Schutta z klasy IIIa w kategorii teatr jednego aktora                           (kategoria klas IV-VI)

 

  1. IV Dziecięcy Przegląd Recytatorski pn. „ Wiersze o zwierzętach małych  i dużych”

        Julian Schutta z klasy IIIa został laureatem za prezentacje wiersza Zygmunta           Marka Miszczaka „Dziadek i mucha”

 

  1. Ogólnopolski Konkurs z j. angielskiego "Olimpus"

        Kacper Siuda z klasy IVb zdobył 12 miejsce w Polsce

 

  1. Wojewódzki Konkurs: "Gdyby do szkoły chodziły Anioły"

II miejsce: Kacper Fordon kl.IIIb, Zuzanna Reszczyńska kl.IIIb

Wyróżnienie : Zuzanna Wojtalewicz kl.IIIb

 

  1. Międzyszkolny Konkyrs językowo-plastyczny "Keep Healthy"

Zofia Fluder - II miejsce

Natalia Macek III miejsce

Kacper Fordon – wyróżnienie

 

  1. Międzyszkolny konkurs : "Śmieszne Sporty"

II miejsce (reprezentanci kl.Ib)

 

  1. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Moja Mama i Ja"

       Laureaci:

Kaszowska Amelia- kl. Ia,

Wojtalewicz Zuzanna- kl. IIIb,

Ziarnik Weronika- kl.Ia

 

  1. Międzyszkolny Konkurs " Matematyczny Kangur"

wynik bardzo dobry:

           - klasa II Żaczek - Gabriela Białczyk z kl. IIc

           - klasa III 1 Beniamin - Aleksandra Jankowska z kl. IIIa

wynik wyróżniający:

​            - klasa II Żaczek - Wiktor Wiśniewski z kl. IIc

            - klasa III1 Beniamin - Aleksandra Gołunska z kl. IIIa,

              Michał Batka z kl.IIIc,  Zofia Fluder z kl. IIIb

           - klasa IV Beniamin 2 - Kacper Siuda z kl. IVb

 

  1. Międzyszkolny Konkurs Matematyczny "Cyferka"

​       II miejsce Aleksandra Gołuńska z kl. IIIa

       V miejsce Michał Batka z kl. IIIc

 

   11. Wyniki losowania Konkursu Zbiórki Makulatury:

     Nagroda główna - odtwarzacz mp3 - Zofia Fluder (3b)

     Wyróżnienie - największa ilość (ponad 200 kg) - Patryk Kmieć (3b)

     Wyróżnienie - spora ilość (200 kg) - Mikołaj Białek (6a)

     Wyróżnienie - aktywny udział - Kinga Kaliska (0b)

     Wyróżnienie - aktywny udział - Kacper Fordon (3b)

 

 

 

 II.        KONKURSY SZKOLNE:

  1. Dzień Języków Europejskich:

         - Konkurs dla klas 1-3 na wystrój sali

I miejsce - klasa 3a z wychowawczynią p. Hanną Pawłowską (Polska)

II miejsce – klasa 3b z wychowawczynią p. Magdaleną Borkowską (Holandia)

III miejsce –  klasa 1b z wychowawczynią p. Anetą Zawalską  (Niemcy)  oraz klasa 3c z wychowawczynią p. Ewą Iwan (Francja)                                                                                                                                                 

         - Konkurs dla klas 4-6 na dekorację drzwi:

I miejsce – klasa 4b z wychowawczynią p. Anną Głowską (Portugalia)

II miejsce-klasa 6b z wychowawczynią p. Elżbietą Felczak (Chorwacja)

III miejsca- klasa 5b z wychowawcą p. Sławomirem Fryckowskim (Włochy) oraz klasa 6a z wychowawczynią p. Hanną Zderko (Grecja)

  

          - Konkurs dla uczniów klas 4-6 na najciekawsze nakrycie głowy:

I miejsce – Michał Dąbrowski klasa 4a

II miejsce – Kacper Wawrzyszko klasa 4b oraz Michał Lech klasa 6b

III miejsce – Kinga Twardowska klasa 5a oraz Bożena Łukasiewicz klasa 6b

Wyróżnienia –Kacper Siuda klasa 4b, Wojtek Papke klasa 4b, Mikołaj  Kossakowski klasa 4b

 

         - Konkurs dla uczniów klas 1-3 na pocztówkę z różnych stron świata z                            pozdrowieniami w j. angielskim:

I miejsce – Zosia Fluder  klasa 3b

II miejsce – Sandra Grzeszczak  klasa 1a

III miejsce – Weronika Suska klasa 3b oraz Natalia Macek klasa 3b

 

  1.  I miejsce - Weronika Noworol (3c)

II miejsce - Kacper Fordon (3b)

III miejsce - Anna Leszczyńska (3a)

 

  1. Konkurs na kartkę bożonarodzeniową z życzeniami w języku angielskim

I miejsce - Oskar Soliński z klasy 4a

II miejsce - Wojciech Papke z klasy 4b

III miejsce - Martyna Chociłowska z klasy 5a

       Wyróżnienia uzyskali:

Vanessa Mańczak

Miłosz Malewski

Lianna Manucharyan

Mikołaj Białek

 

  1. Konkurs na anglojęzyczny słowniczek obrazkowy dotyczący Bożego Narodzenia.

Sandra Grzeszczak z klasy 1a - I miejsce 

Kacper Fordon z klasy 3b - II miejsce

Martyna Jasińska z klasy 3b - III miejsce.

Wyróżnienie: Jakub Chościński z kl. Ib

 

  1. Konkurs plastyczny "Wielkanocna pisanka"

I m-ce Alicja Malinowska, Antosia Kosińska, Iga Sitarek z kl.IIa

II m-ce Martyna Jóźwiak, Natalia Kusiak z kl. IIb

II m-ce Natalia Surowiec, Zosia Fluder, Amelia Sulińska z kl. IIIb

III m-ce Michalina Łatka, Marysia Chołyst z kl. Ib

 

  1. Konkurs anglojęzyczny "Plakat o wiosnie"

I miejsce – Marek Dziubich, kl. 4a

II miejsce – Aniela Wojciechowska, kl. 4a

III miejsce – Julia Sut, kl. 4a

         Wyróżnienia:

         Mikołaj Szmelc, kl. 4b

          Kacper Siuda, kl. 4b

          Jessica Kujawa, kl. 4a

          Gabriela Torzewska, kl. 6a

           Dominika Chmielewska, kl. 6a

 

  1. Konkurs Piosenki Angielskiej

​I miejsce – Lianna Manucharyan, Zuzanna Lazarek, Kinga Twardowska, kl. Va

II miejsce – Wiktoria Kosińska, klasa Va

III miejsce – Gabriela Torzewska, klasa VIa

Wyróżnienia:

Antonina Fortuna , klasa IVb

Wojtek Papke, klasa IVb

Wiktoria Lenarczyk, Klasa VIa

 

 

 

III.        KONKURSY SPORTOWE:

 

  1. Czwartki LA- runda jesienna

Dawid Surowiec bieg na 300m - I miejsce

Aleksandra Dąbrowska skok w dal-II miejsce, bieg na 60 m- III miejsce

Patrycja Budner rzut p.palantową- II miejsce

Patryk Drzewiecki bieg na 1000m- II miejsce, skok wzwyż - II miejsce

Mikołaj Szmelc skok w dal- I miejsce

 

  1. Jesienny turniej tenisa stołowego: 

kat.dziewcząt:                                                           

I miejsce Eliza Kaszewska                                                                          

II miejsce Oliwia Sadowska                                                            

III miejsce Aleksandra Dąbrowska

kat. chłopców:                                                                   

I miejsce Jakub Schmidt                                                                            

II miejsce Tomasz Gill                                                          

III miejsce Kacper Kiliński

 

  1. IV miejsce Mistrzostwa Bydgoszczy Chłopców w Unihokeju

 

  1. Finał Miejski:

Dawid Surowiec - złoty medal (bieg na 300m)

Mikołaj Szmelc - srebrny medal  (bieg na 300m)

Kacper Janiak - brązowy medal  (bieg na 300m)

Patrycja Budner - brązowy medal (rzut p.pal.)

 

  1. III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju o Puchar Dyrektora SP38

 

  1. II miejsce w III Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar  Prezydenta Miasta Bydgoszcz

***********

 



2012/13 



 

I.                    KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

 

 

 

1. Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr" dla kl. III

III miejsce - Przemysław Zawalski kl. IIIa - 92,50pkt.

wyróżnienie - Oskar Soliński kl.IIIa - 89,75 Pkt.

wyróżnienie - Kacper Siuda kl. IIIb - 87,50 Pkt.

                                                                                                        

 

2. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

 

W KATEGORII ŻACZEK (kl. II)

I miejsce w szkole: Aleksandra Jankowka kl. IIa - 81,25pkt.

II miejsce w szkole: Weronika Klimek kl. IIb - 77,25pkt.

III miejsce w szkole: Zofia Fluder kl. IIb -70,00 pkt.

                                 Dawid Manucharyan kl. IIa - 70pkt.

 

W KATEGORII MALUCH (KL.III-IV)

I miejsce w szkole: Jakub Wolski kl. IVb - 92,50pkt.

II miejsce w szkole: Julia Siminska kl. IIIa - 82,25pkt.

III miejsce w szkole: Kacper Siuda kl. IIIb -78,75 pkt.

 

W KATEGORII BENIAMIN (KL.V-VI)

I miejsce w szkole: Katarzyna Jelonek kl. VIa - 91,25pkt.

II miejsce w szkole: Katarzyna Frygier kl. VIb - 85,00pkt.

III miejsce w szkole: Karolina winowiecka kl. VIb -82,50 pkt.

           

 

 

III.              KONKURSY MIĘDZYSZKOLNE, WOJEWÓDZKIE I  OGÓLNOPOLSKIE

 

1. VII Międzyszkolny Konkurs Komunikacyjny

W części plastycznej zostały nagrodzone dwie prace naszych uczniów (spośród 77 uczestników):

Oskar Soliński z kl. IIIa (praca nagrodzona)

Kacper Wawrzyszko z kl. IIIa (praca wyrózniona)

W części praktycznej

Przemek Zawalski z kl. IIIa zajął II miejsce (na 18 uczestników)

W części teoretycznej

Oskar Soliński z kl. IIIa, Jakub Siedlecki z kl. IIIa, Tycjan Zieliński z kl. IIIb i Wojtek Papke z kl. IIIb zajęli wysokie IV miejsce!

 

                                                                                    

 

2. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z J. Polskiego 

Laureatka - Katarzyna Jelonek z kl. Via

 

 

3. Miejski Konkurs Matematyczny "As 5 klas"

Do półfinału zakwalifikowały się:

Gabriela Torzewska i Oliwia Pilarowska

                                                                                                      

 

4. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Alfik"

zajęte miejsca w województwie kujawsko-pomorskim:

I miejsce - Aleksandra Jankowska kl. IIa

IV miejsce - Aleksandra Gałunska kl. IIa

XII miejsce -  Oskar Solinski kl. IIIa

XIV miejsce - Veronica Klimek IIa

 

 

5. Miejski Konkurs Ortograficzny ORT-BÓJ

II miejsce Kacper Siuda kl. IIIb

wyróżnienie Oskar Soliński kl. IIIa

 

 

 

6. Międzyszkolny konkurs językowo-plastyczny "Green Island"

Do finału konkursu zakwalifikowali się:

Dagmara Darocha kl. 4a, 

Katarzyna Jelonek kl. 6a

Viktoria Sieraszewska kl. 6b

Karolina Sadowska kl. 6b

Julia Strzelecka kl. 6b

 

 

7. Miejski konkurs literacko- artystyczny -"Książka najwierniejszym towarzyszem podróży życia"

Do finału konkursu zakwalifikowały się:

Zuzanna Lazarek, Julia Polowiec, Nicole Sobecka, Emila Szykowna, Karolina Sadowska, Karolina Winowiecka.

 

8. Dyktando o Pióro Dyrektora WiMBP pt. "Mistrz ortografii"

Do finalu konkursu zakwalifikowały się:

Klaudia Łochowicz oraz Karolina Sadowska

 

 

9. Międzyszkolny konkurs z j. angielskiego: Odkrywamy z Kolumbem, czyli miniprzewodnik po Polsce

I miejsce - Emilia Szykowna kl. VIa

 

 

10. Międzyszkolny konkurs z j. angielskiego: Green Ireland 

II miejsce - Katarzyna Jelonek

 

 11. Bardzo się cieszymy, że uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca w ogólnopolskiej Olimpiadzie z języka angielskiego. Wszyscy uczestnicy Olimpiady otrzymają dyplomy uznania. Szczególnie gratulujemy natomiast uczennicy klasy 4a, Julii Polowiec, która, zajmując 13 miejsce w rankingu ogólnopolskim, otrzyma dyplom laureata.

 

 

12. Międzyszkolny Konkurs pt. "My Picture Dictionary"

Tomasz Kaczmarek z kl. 4a-III miejsce
Karolina Winowiecka z kl. 6b- III miejsce

Wiktoria Sieraszewka z kl. 6a oraz Łukasz Jabłoński z kl. 5b-wyróżnienia

 

 

13.  MIEJSKI KONKURS LITERACKI (finał)

wyróżnienie: Karolina Winowiecka, Karolina Sadowska, Julia Polowiec, Zuzanna Lazarek, Nicole Sobecka, Emilia Szykowna 

 

14. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Mój ulubiony wiersz"

II miejsce - Kacper Fordon kl.IIb
III miejsce - Wojtek Papke kl. IIIb

 

 

15. Miejski Konkurs "Bezpiecznie rowerem"

I miejsce drużyna SP28

 

 

16. Międzyszkolny Konkurz z J. Angielskiego "Closer to Bydgoszcz"

wyróżnienienie - Zosia Fludr kl. IIb

 

 

17. Międzyszkolny Konkurs Let’s speak English

III miejsce - Gabriela Torzewska, Karolina Plucińska, Klaudia Wicińska, Patrycja Najdowska

 

 

IIII.                KONKURSY SZKOLNE

 

1.  Konkurs plastyczno-techniczny: Mój różaniec

W klasach I-III

I miejsce: Tomek Buława II c, Kacper Warzyszko III a, Zuza Reszyńska II b

II miejsce: Natalia Piotrowska II c, Weronika Klimek II b, Marek Dziubich IIIa

III miejsce: Weronika Gaweł III b, Natalia Kusiak Ib, Patryk Kmieć IIb, Ola Jankowska IIa

Wyróżnienia: Zuza Wojtalewicz II b, Oliwia Malinowska IIc, Weronika Hełminiak Ic, Martyna Lisiecka III b, Franciszek Reszyński II b, Maja Kwaśniewska I a, Monika Plucińska I b.

W klasach IV – VI

I miejsce: Karolina Winowiecka VI b,

II miejsce: Szymon Falkus V a,

III miejsce: Kasia Mucha VI a

                                                                                         

 

2. Konkurs plastyczno - literacki: Jan Paweł II - Papież rodziny

I miejsce : Karolina Sadowska kl VI b

II miejsce: Julia Strzelecka kl VI b

III miejsce: Patrycja Najdowska kl V a

IV miejsce: Karolina Winowiecka kl VI b

V miejsce: Patryk Drzewiecki V b

 

 

3. Warzywno-owocowe zwierzaki-cudaki

 Nagroda Specjalna: Klaudia Kołakowska z kl. 0a

I miejsce Amelia Pawłowska z kl. 0b, Adam Dąbrowski z kl. 0a

II miejsce Igor Mira z kl. 0b, Mikołaj Kusz z kl. 0b

III miejsce Martyna Górska z kl. 0a, Marcel Zdankowski z kl. 0b

 

4. Laureaci Wojewódzkich Konkursów -etap szkolny

 

 

konkurs

laureat

-etapu szkolnego

nauczyciel

przygotowujący

Wojewódzki Konkurs

z Języka Polskiego

Katarzyna Jelonek VIa

mgr Joanna Najdowska

Wojewódzki Konkurs

Z Przyrody

Emilia Szykowna VIa

mgr Małgorzata Bykowska

 

5. Konkurs z j. angielskiego "Najstraszniejsza maska na Halloween"

I miejsca:

Amelia Pawłowska 0b, Oliwia Rapkiewicz 0b, Oskar Soliński IIIa, Martyna Jasińska IIb, Adrian Stobierski 0b, Veronica Klimek IIb, Kacper Reszka 0b

II miejsca:

Igor Mira 0b, Katarzyna Mucha Via, Julia Mucha IIb

III miejsca:

Amelia Pawelec 0b, Oliwier Michalski 0b, Mikołaj Kamiński 0a

nagroda specjalna:

              Mikołaj Kusz 0b

 

6. Szkolny Konkurs Ortograficzny dla kl. III ORT-BÓJ 

I miejsce Kacper Siuda kl. IIIb 

II miejsce Julia Siminska kl. IIIa

III miejsce Weronika Gaweł kl. IIIb, Oskar Soliński kl. IIIa

                                                                                                   

7. Drużynowy konkurs ortograficzny dla kl. V-VI "Dyktado biegane"

I miejsce drużyna z kl. VIa: Katarzyna Mucha, Katarzyna Jelonek, Aleksandra    Dobrowolska, Urszula  Tojs 

II miejsce drużyna z kl. VIb: Klaudia Łochowicz, Angelika Gwitt, Karolina Sadowska,  Karolina Winowiecka

III niejsce drużyna z kl. Vb:Mateusz Matelski, Hubert Gąsior, Patryk Jóźwiak, Dawid Surowiec

IV miejsce drużyna z kl. Va:Martyna Brzezinska, Olga Nagorzyska, Karolina Plucińska,  Jakub Adamczyk

 

8. Konkurs na anglojęzyczną kartkę bożonarodzeniową

klasy I-III:
I miejsce - Oskar Soliński, kl. IIIa
II miejsce - Przemysław Zawalski, kl. IIIa
III miejsce - Konrad Grzegórski, kl. IIIa

klasy IV-VI:

I miejsce - Kinga Twardowska, kl. IVa
II miejsce - Zuzanna Kostyło, kl. IVa
III miejsce - Wiktoria Sieraszewska, kl. VIb

                                                                                                  

 

9. Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową dla kl. 0

I miejsce - Adam Dąbrowski kl. 0a i  Kacper Reszka kl. 0b

II miejsce -  Klaudia Kołakowska kl. 0a i Oliwia Rapkiewicz kl. 0b 

III miejsce -  Klaudia Pawlak kl. Oa i Marcel Zdankowski kl. Ob

                                                                                                 

 

10. Walentynkowa kartka w j. angielskim

klasy I-III:

Aleksandra Jankowska z klasy II A
Aleksandra Golunska z klasy II A
Kacper Wawrzyszko z klasy III A
Oskar Soliński z klasy III A

klasy IV-VI:

I miejsce-Kinga Molis z klasy VIA

II miejsce- Weronika Pradzyńska, Aleksandra rybarczyk IVB

III miejsce- Gabriela Torzewska z klasy VA

 

 

 

11. Konkurs wielkanocny w klasie 0 " Jajko, baranki, kurczaczki, zajączki wielkanocne"

I miejsce  Mikołaj Kusz, Łukasz Durau, Łukasz Meller

II miejsce  Igor Mira, Oliwka Rapkiewicz, Noemi Głyżewska, Amelka Pawłowska

III miejsce  Oliwier Michalski, Amelka Pawelec, Martynka Górska

 

 

12. Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej

I miejsce: Jakub Wolski kl. 4b
II miejsce: Emilia Weryho kl. 4b, Emilia Szykowna kl. 6a, Olaf Siemieniec kl. 4a
III miejsce: Eliza Kaszewska kl. 4a

 

 

 

13. Szkolny Konkurs Recytatorski "Dzieci Julianowi Tuwimowi"

 Nadia Surowiec, Wojtek Papke, Kacper Fordon,Marysia Łatka, Julian Schutta, Kuba Dober będą reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim w ZS 36 w Bydgoszczy

 

 

               

IIV.                KONKURSY SPORTOWE

 

1. III Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska 

II miejsce zajęła drużyna chłopców  w składzie: Kacper Kiliński (kapitan), Hubert Gąsior, Oskar Klepin, Nazar Zorenko, Miłosz Jodko, Patryk Jóźwiak, Mateusz Skubiszak, Dawid Sieraszewski oraz Oliwier Janiak.

  

2. Sukcesy lekkoatletów - Uczniowie naszej szkoły, którzy uczestniczą w "Czwartkach lekkoatletycznych" odnoszą sukcesy. Po zawodach 13 i 20 września mają na swoim koncie aż 18 dyplomów za miejsca I-III. Nasza szkoła plasuje się na wysokim IV miejscu klasyfikacji ogólnej szkół. Oto kilka przykładów tych osiągnięć.

 

3. Jesienny Turniej Tenisa Stołowego

I miejsce Dawid Sieraszewski

II miejsce Patryk Drzewiecki

III miejsce Hubert Gąsior

 

 

 4. Halowe Zawody Lekkoatletyczne

II miejsce Aleksandra Dąbrowska (skok w dal)

 



5. Quiz wiadomości o sportach w Bydgoszczy

I miejsce- Oskar Klepin

              Tomasz Gill

II miejsce- Szymon Falkus

III miejsce- Klaudia Wicińska

 

 

6. Sukcesy lekkoatletyczne w ramach Czwartków LA

 

 

7. Medaliści Finału Miejskiego "CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH":
1. Dawid Surowiec- bieg na 60m- złoty medal
2. Patryk Drzewiecki -skok wzwyż- srebrny medal
                              - bieg na 300m- brązowy medal
3. Hubert Gąsior- skok wzwyż- brązowy medal
4. Bożena Łukasiewicz- skok wzwyż - brązowy medal

DAWID SUROWIEC zakwalifikował się na finału "Czwartków lekkoatletycznych" w Łodzi, który odbędzie się 21-23.06.br.  gratulujemy i trzymamy kciuki.

 

*********************



 

2011/12

 

  

1.  II Turniej Orlika "FL Barcelona"                                            

II miejsce zajęła drużyna chłopców  w składzie: Dawid Sieraszewski, Mateusz

Skubiszak, Hubert Gąsior, Rafał Piekuś, Oskar Klepin, Kacper Kiliński, Mateusz Matelski, Maciej Chocieszyński, Marceli Kurkowski, Robert Orszewski

 

II miejsce zajęła drużyna dziewcząt w składzie: Jagoda Dzialuk, Klaudia Wicińska, Natalia Grochowiecka, Kinga Molis, Daria Florek, Zuzanna Zagrobelna, Vanessa Mańczak, Victoria Kleibor

 

 

2. VI miejsce: Mistrzostwa Bydg. Piłka Nożna Dziewcząt                     

 

 

3.  Czwartki lekkoatletyczne                                              

 I miejsce Sylwia Kubat, bieg na 300m

 II miejsce Filip Mira, bieg na 60 m

 II miejsce Oliwia Nguyen Van, bieg na 300 m

 III miejsce Oskar Klepin, bieg na 60 m

 III miejsce Jankowski Sebastian rzut piłeczką palantową

 III miejsce Hubert Gąsior, skok w dal

 

 

 

 

4. Jesienna pani..., konkurs plastyczny                                    

kat. I-III                                                                                            

I miejsce: Weronika Suska Ib
II miejsce: Michał Dąbrowski IIa
III miejsce: Tomek Kaczmarek IIIa i Oliwia Lubowicz Ic

wyróżnienie: Oskar Soliński IIa i Ewa Gąsowska Ic
kat. IV-VI
I miejsce: Victoria Kleibor Vb
II miejsce: Karolina Winowiecka Vb i Julia Strzelecka Vb
III miejsce: Ania Zielińska Va i Oliwia Czajczyńska Va

kompozycja przestrzenna
I miejsce: Zuzanna Wojtalewicz Ib, Gracjan Warchoł Ic, Sz. Bogdanowicz Ic
II miejsce: Zosia Fluder Ib

 

5. Turniej tenisa stołowego                                                                 

I miejsce- Katarzyna Świło z kl. VI c,

II miejsce Kamil Wojciechowski z kl. VI a,

III miejsce Mikołaj Dzieża z kl. VI b.

 

 

6.  Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "W zaczarowanym świecie J. Tuwima  

Wyróżnienia:
Weronika Król, kl. 0a

Julian Schutta, kl. Ia

 

 

7. Konkurs recytatorski dla kl. I-III "Brzechwolandia"          

I miejsce Maria Łatka, kl. IIa,   

II miejsce Zofia Fluder, kl. Ib,

III miejsce Oliwia Łasa, kl. IIIb.

Maria Łatka,  będzie reprezentować szkołę w Miejskim Konkursie "Brzechwolandia"

 

8. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "W świecie baśni"

                                             

 

9. Międzyszkolny Konkurs Literacko-Plastyczny "Bydgoszcz-miasto europejskie"

NAGRODY LITERACKIE  klasy IV-VI

I miejsce Katarzyna Świło kl. VIc

II miejsce Filip Mira VIb

III miejsce Maja Kozdrój kl. VIc

KLASY „0” I PRZEDSZKOLA - kategoria-konkurs plastyczny

III miejsce Natalia Kużaj kl. 0a

KLASY I-III-konkurs plastyczny

I miejsce Kacper Wawrzyszko kl. IIa

III miejsce Agnieszka Burchard kl. IIIa

 

 

10. Międzyszkolny Konkurs Historyczny: Ignacy Paderewski - wybitny muzyk i              polityk                       

       II miejsce Katarzyna Świło i Maja Kozdrój z klasy VIc

 

11. I miejsce w Miejskim Konkursie "Rowerem bezpiecznie"                                         

 

12. Międzyszkolny Konkurs "Europejskie Podróże Małe i Duże"

I miejsce za portfolio o Unii- Emilia Szykowna     

II miejsce za rambit wiedzy o Unii - Katarzyna Jelonek

 

Poza tym nasze uczennice zdobyły dyplomy w następujących kategoriach:
"Mistrz znajmości angielskiego od kuchni"-Natalia Grochowiecka
"Mistrz mowy polskiej"- Dominika Balewska


 Nagroda za wykonanie znaczka pocztowego w portfolio-Katarzyna Jelonek

                                                                                       

 

13. Konkurs kolęd                                                                         

W kategorii klas I-III zwyciężyli:

I miejsce Eliza Kaszewska

II miejsce Martyna Chociłowska

III miejsce Dagmara Darocha

W kategorii klas IV-VI zwyciężyli:

I miejsce Magdalena Marczak

II miejsce Victoria Kleibor, Karolina Winowiecka

III miejsce Dominika Balewska, Natalia Grochowiecka 

                                                                                    

 

14. Maska karnawałowa                                                                            

kat. 0-3

I miejsce Oskar Soliński(IIa)
II miejsce Weronika Suska (Ib)
III miejsce Kinga Twardowska (IIIa)
kat. 4-6
I miejsce Leszek Rosenthal-Banaś (IVa)
II miejsce Magdalena Marczak (VIb)
III miejsce Dominika Chmielewska (IVa)
wyróżnienie Oliwia Pilarowska (IVc). Angelika Gwitt (Vb)
  

                                                                                      

 

15. Turniej szachowy                                                                    

I miejsce - Nikodem Januszewski z kl. 6b.

II miejsce - Mikołaj Dzieża z kl. 6b.

III miejsce -Adrian Matuszewski z kl. 6a.

                                                                                        

 

16. Mistrzostwa Bydgoszczy w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt - VI miejsce

 

 

17. Turniej Tenisa Stołowego                                                        

kategoria RODZICE:

I miejsce Marek Mira,

II miejsce Piotr Wojciechowski,

III miejsce Michał Tojs

kategoria UCZNIOWIE (klasy 4-6):

I miejsce Katarzyna Świło kl.6c i Kamil Wojciechowski kl.6a,

II miejsce Grzegorz Brzeziński kl.6c,

III miejsce Mikołaj Dzieża kl.6b.

                                                                                      



 

18. Wojewódzki konkurs literacki "Mój list do J. Korczaka"    

Karolina Sadowska - wyróżnienie

                                                                                     

 

19. Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej                       

III miejsce - Milena Słaboszewska, Adam Małecki oraz Igor Lewandowski, uczniowie klasy "0"

                                                                                      

 

20. Międzyszkolny Konkurs "Żyjemy zdrowo na sportowo"    

II miejsce - Katarzyna Świło, Karolina Sadowska, Michalina Frygier, Natalia Jankowska,Victoria Kleibor,  Maciej Dzieża, Grzegorz Brzeziński, Filip Mira, Jakub Jankowski, Andrzej Kuras. 

                                                                                      

21. Konkurs Literacki " Świat widziany oczami kota"                 

Kasia Świło VI c - II miejsce

Dominika Balewska V a - III miejsce

Natalia Grochowiecka V a - wyróżnienie

                                                                                      

 

22. Międzyszkolny Konkurs "Mistrz Savoir-Vivre"                     

III miejsce - Urszula Tojs, Emilia Szykowna oraz Natalia Grochgowiecka

                                                                                      

 

 

*************************

 



 

2010/11


 

1.       „Ziemniaki Cudaki”                                                   

I miejsce w klasach pierwszych zajął Michał Dąbrowski kl. Ia

II miejsce Martyna Lisiecka kl. Ib

 III miejsce Kacper Wawrzyszko kl. Ia

 

 I miejsce w klasach drugich zajął Franek Weigt

II miejsce Robert Olszewski

 

I miejsce w klasach trzecich zajęła Olga nagorzyska kl. IIIa

II miejsce Hubert Gąsior kl. IIIb

III miejsce Michał Lech kl. IIIb

 zobacz zdjęcia

 

2.       Konkurs przyrodniczy „Jesienny Zielnik”                   

I miejsce zajął Kacper Wawrzyszko z kl. Ia

II miejsce Patryk Berend z kl. IIIa

III miejsce Szymon Mielcarzewicz z kl. IIb

                 Mikołaj Białek z kl. IIIa

Wyróżnienie:

Kaja Szykowna, Michał Dąbrowski z kl. Ia

 zobacz zdjęcia

 

 3. Konkurs religijny: Najpiękniejszy różaniec                   

         I miejsce Maja Datkiewicz kl. IIB

         II miejsce Martyna Lisiecka kl. Ib

         III miejsce Maksymilian Wołczek kl. Ib

 

 4. Konkurs wiedzy o Janie Pawle II dla kl 4-6

 I miejsce Roksana Bąk kl. Vb

II miejsce Maciej Zalewski IV a

III miejsce Nikodem Januszewski kl. V

 

5. Konkurs matematyczny organizowany przez kujawsko - pomorskie Kuratorium Oświaty

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

 - Dawid Gołębiewski kl. VIb

 - Łukasz Burchard kl. VIc

 

6. Kartka bożonarodzeniowa dla kl. I-III                     

I miejsce Kinga Twardowska kl. IIa

               Agnieszka Burchard kl. IIa

II miejsce Michał Dąbrowski kl. Ia

               Martyna Lisiecka kl Ib

III miejsce Kacper Kuśmierz kl. IIb

                 Jakub Siedlecki kl. Ia

 zobacz zdjęcia

 

7. Konkurs wiedzy o sporcie "Ścigając Mistrzów"

Paweł Laskowski - ćwierćfinał (SZ nr 32)

 

8. Konkurs plastyczny na makietę Wyspy Młyńskiej –

III miejsce  Anna Żurawska, kl. 6b

  

9.  Konkurs na „ Najładniejszą Panią Wiosnę”           

I miejsce zajął Jakub Prądziński

II miejsce zajęła Julia Simińska

III miejsce zajęła Olga Nagorzyska

 

 10. Konkurs na najładniejszą „ Ozdobę Wielkanocną”.

I miejsce zajął Łukasz Jabłoński

I miejsce zajęła Dominika Glasner

II miejsce zajęła Martyna Lisiecka

II miejsce zajął Christian Malingowski

III miejsce zajął Wojciech Papke

III miejsce zajęła Gabriela Torzewska

 

11. Wyróżnienie w konkursie „Kangur” - Natalia Jankowska kl.5c

 

12. Konkurs wiedzy prozdrowotnej dla uczniów klas IV-VI

I miejsce zajęła: Zuzanna Kacprzak

II miejsce zajęli: Klaudia Hościłowicz

                           Dawid Gołębiewski

zdjęcia>>