PLAN LEKCJI 2017/2018

UWAGA !!!

PLAN LEKCJI OBOWIĄZUJE OD 13 IX 2017 r.

Plan lekcji - od 13 IX 2017 r..pdf
Dokument PDF [387.3 KB]
.

ZASTĘPSTWA DORAŹNE:

18 września (poniedziałek)

Zastępstwa za p. P. Łojewską (j. angielski)

1 lekcja – p. J. Lewandowska w kl. 3b                         

2 lekcja – p. J. Lewandowska w kl. 5a/gr. A

3 lekcja – p. J. Lewandowska w kl. 4c

4 lekcja – p. J. Lewandowska w oddziale „0”

Dyżury: przed 1 lekcją – p. J. Lewandowska (PI A+B)

              po 2 lekcji – p. J. Lewandowska (PII B)

 

Klasa 6a – udział w uroczystości inauguracyjnej XXV Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży w hali sportowo-widowiskowej „Łuczniczki”(w godz. 8.40–12.30).                  Opiekę sprawują: p. K. Sobczak, p. A. Głowska.

 

Zastępstwa za p. A. Głowska (matematyka) 

2 lekcja – p. Ż. Szulc w kl. 4a

3 lekcja – p.H. Pawłowska w kl. 4b

4 lekcja – p. M. Bykowska w kl. 5b (przyroda) – zamiast zaj. z kl. 6a

Dyżury: po 3 lekcji – p. Ż. Szulc (PII B)

 

Zastępstwa za p. K. Sobczak (wf)

4 lekcja – p. A. Szydzik w kl. 4b

Dyżury: po 3 lekcją – p. z obsługi (szatnia)

             po 4 lekcji – p. A. Szydzik (P A)

 

Zastępstwa za p. dyr. M. Modrzejowską (świetlica)

15.30 – 16.30 p. E. Iwan

 

Zastępstwa za p. D. Florek (ed. wczesnoszk. w kl. 3a)

1 lekcja – p. H. Pawłowska

2 lekcja – p. H. Pawłowska

4 lekcja – p. H. Pawłowska

5 i 6 lekcja – basen – p. J. Rulińska

Dyżury: po 2 lekcją – p. H. Pawłowska (PI B)

                po 4 lekcji – p. E. Janaszczak (PI B)

 

-------------------------------

 

19 września (wtorek)

Zastępstwa za p. P. Łojewską (j. angielski)

1 lekcja – p. J. Lewandowska w kl. 5ab/gr. AB         

2 lekcja – p. A. Brzezińska w kl. 3b

3 lekcja – p. A. Zawalska w kl. 1b

Dyżury: przed 1 lekcją – p. J. Lewandowska (P A)

              po 1 lekcji – p. A. Brzezińska (PI A)

              po 2 lekcji – p. J. Lewandowska (P B)

 

Zastępstwa za p. D. Florek (ed. wczesnoszk.)

3 lekcja – p. A. Czachorowska                                        

4 lekcja – p. E. Iwan

5 lekcja – p. E. Iwan

12.30 – 13.45 p. E. Janaszczak (świetlica)

Dyżury: po 3 lekcji – p. A. Czachorowska (P B)

              po 4 lekcji – p. E. Iwan (PI A)

 

Zastępstwa za p. A. Szydzik

1 lekcja – p. H. Lenczewska w kl. 4c

2 lekcja – p. H. Lenczewska w kl. 4c   

3 lekcja – p. H. Lenczewska w kl. 6b

Dyżury: przed 1 lekcją – p. z obsługi (szatnia)

              po 1 lekcji – p. H. Lenczewska (P B)

              po 3 lekcji – p. H. Lenczewska (P A)

 

Zastępstwa za p. K. Sobczak

6 lekcja – p. W. Chodorski w kl. 5a

Dyżur: po 6 lekcji – p. W. Chodorski (P A)

 

Klasa 6a – wycieczka w ramach projektu innowacyjnego: Stare Miasto i okolice

(w godz. 8.00 –13.40). Opiekę sprawują: p. J. Najdowska, p. J. Tomasik.

 

Zastępstwa za p. J. Najdowską

2 lekcja – p. P. Kobus w kl. 5a (zaj. komputer.) – zamiast zaj. z kl. 7a

3 lekcja – p. E. Joppek w kl. 6a (matematyka) – zamiast zaj. z kl. 7a  

4 lekcja – p. Ł. Ardasiński w kl. 5b (religia) – zamiast zaj. z kl. 7a  

Dyżury: po 2 lekcji – p. z obsługi (szatnia)

              po 4 lekcji – p. E. Janaszczak  (P A)

              po 6 lekcji – p. Ł. Ardasiński  (PII B)

 

---------------------------------

 

20 września (środa)

Zastępstwa za p. P. Łojewską (j. angielski)

1 lekcja – p. A. Brzezińska w kl. 5ab/gr. AB

2 lekcja – p. A. Brzezińska w kl. 1a

3 lekcja – p. A. Zawalska w kl. 3a                                   

4 lekcja – p. A. Szydzik w kl. 4c (zaj. z wych)

5 lekcja – p. H. Pawłowska w kl. 3c wyjście do SP 26

              – przegląd dentystyczny, powrót ok. 13.00

6 lekcja – p. J. Lewandowska w kl. 5a/gr. A

Dyżury: po 1 lekcji – p. A. Brzezińska (P B)

              po 5 lekcji – p. A. Czachorowska (PI A)

              

Zastępstwa za p. D. Florek

9.30 – 10.30 p. E. Iwan (świetlica)

4 lekcja – p. A. Czachorowska                                        

5 lekcja – p. A. Czachorowska

6 lekcja – p. A. Czachorowska

Dyżury: po 5 lekcji – p. A. Głowska (szatnia)

              po 6 lekcji – p. H. Pawłowska (PI A)

 

Zastępstwa za p. K. Sobczak

6 lekcja – p. M. Kacprzak w kl. 4b

7 lekcja – p. H. Pawłowska w kl. 6a   

Dyżury: po 6 lekcji – p. M. Kacprzak (P A)

 

                                Przegląd dentystyczny w SP 26

godz. wyjścia

klasa

opiekun

12.10

3b, 3c

p. Ż. Szulc,

p. H. Pawłowska

12.50

1a, 1b

p. J. Rulińska, p. A. Zawalska

p. E. Janaszczak, p. J. Tomasik

13.45

2a, 3a

p. B. Makarewicz,

p. I. Bilska

 

 

 

 

 

 

 

----------------------------------------