III WIOSENNY JUBILEUSZOWY BIEG PO ZDROWIE

28 marca 2017 r.

Wyniki :

 

Klasa Ia:

Złote medale:  Amelia Gulczyńska, Gracjan Grzegorz

Srebrne medale: Amelia Chołyst, Kacper Śledziński

Brązowe medale: Laura Majchrzak, Szymon Indykiewicz

                                                                                                                      

Klasa IIa

Złote medale: Natalia Matysek, Ziemowit Strzelecki

Srebrne medale: Nicole Richter, Krzesimir Białczyk

Brązowe medale: Maria Bazak, Krzysztof Piechowiak

 

Klasa IIb

Złote medale: Julia Polaszewska, Adam Al- Tatar

Srebrne medale: Inga Głyżewska, Nikodem Grochowski

Brązowe medale: Nadia Sieraszewska, Jeremiasz Bielewicz

 

Klasa IIc

Złote medale: Weronika Kulikowska, Oskar Król

Srebrne medale: Oliwia Wawrzyniak, Szymon Rachuta

Brązowe medale: Maja Kubryń, Kacper Makowski

 

Klasa IIIa

Złote medale: Nikola Burek, Przemysław Polaszewski

Srebrne medale: Julia Jagielska, Dominik Gerke

Brązowe medale: Agata Mondra, Oliwier Maćkowski

 

Klasa IIIb

Złote medale: Marta Wiśniewska, Jakub Kapuściński

Srebrne medale: Klaudia Zdrojewska, Jakub Hełminiak

Brązowe medale: Zuzanna Krakowiak, Bartosz Wiśniewski

 

Klasa IIIc

Złote medale: Kateryna Isaicheva, Łukasz Dura

Srebrne medale: Sandra Kisser, Maksymilian Jakubowski

Brązowe medale: Daria Wirkus, Mikołaj Mrówczyński

 
Klasa IVa
Złote medale: Magda Kulikowska, Jakub Wocianiec
Srebrne medale: Dominika Kolenda, Srebro:Marcel Habel
Brązowe medale: Weronika Kula, Wiktor Czaja
 
Klasa IVb
Złote medale: Sandra Grzeszczak, Kacper Reszka
Srebrne medale: Amelia Marchlewska, Konrad Michałowski
Brązowe medale: Paula Tubiszewska, Mikołaj Kusz
 
Klasa Va
Złote medale: Gabriela Białczyk, Adam Puls
Srebrne medale: Alicja Malinowska, Oskar Styczeń
Brązowe medale: Natalia Frątczak i Kaja Jakubowska, Wiktor Wiśniewski
 
Klasa Vb
Złote medale: Weronika Gwitt, Cezary Pankanin
Srebrne medale: Weronika Ruśniak, Jakub Bet
Brązowe medale: Martyna Jóźwiak, Kacper Balicki
 
Klasa VIa
Złote medale: Paulina Russ, Wojciech Simiński
Srebrne medale: Amelia Cichowska, Jan Dębski
Brązowe medale: Julia Kaliska i Aleksandra Jankowska, Mikołaj Salemski
 
Klasa VIb
Złote medale: Zofia Fluder, Mikołaj Szmelc
Srebrne medale:Nadia Surowiec, Patryk Kmieć
Brązowe medale: Nina Dybciak, Franciszek Reszczyński
 
Klasa VIc
Złote medale: Oliwia Malinowska, Patryk Samsel
Srebrne medale: Wiktoria Włodarska, Tomasz Buława
Brązowe medale: Ewa Gąsowska i Weronika Noworol, Mateusz Zimny
 
Rekord szkoły należy do Adama Pulsa,
który przebiegł 18 okrążeń w czasie 45 minut. 

zdjęcia: p. H. Kukowska