4 - DNIOWA WYCIECZKA DO ŁEBY

2B, 3B, 3C - ZIELONA SZKOŁA 

17-18-19-20 VI 2016

 

17 czerwca (czwartek)

-Przyjazd do Łeby, zwiedzanie Muzeum Motyli oraz Wystawy Interaktywnej w Muzeum Iluzji, przejście Aleją Prezydentów, spacer po porcie, wieczorek taneczny. Konkurs na króla i Królową Balu :)

 

18 czerwca (piątek)

- Wycieczka do Sea Parku- Fokarium z 4 gatunkami ssaków morskich. Udział w pokazie karmienia i treningu medycznego. Zwiedzanie parku makiet i zwierząt morskich. Wraku na wspak, Galeonu "Wodnik", Prehistorycznego Oceanarium 3D, woliery z ptakami strefy przybrzeżnej. Udział w pokazie multimedialnym "Błękitek, mówiący wieloryb".

Zabawa integracyjna "Neptulandia - Przywitanie z morzem".

Zabawy ruchowe na placu zabaw: park linowy, mini golf, trampolina, namiot gier, siłownia plenerowa, gokarty.

 

19 czerwca (sobota)

-Wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego-zabawa na ruchomych wydmach. Poznanie flory i fauny parku wpisanego na światową listę rezerwatów biosfery UNESCO. Rejs statkiem po jeziorze Łebsko, podróż kolejką kołową.

Zabawa integracyjna "Baloniada" na boisku wielofunkcyjnym.

Zabawy na plaży - konkurs budowli z piasku.

Zabawy ruchowe na placu zabaw (park linowy, trampolina, gokarty).

 

20 czerwca (poniedziałek)

-Wycieczka do latarni morskiej Stilo, pożegnanie z morzem. Zwiedzanie Mini ZOO (strusie. lamy, bażanty, kozy, kury, kaczki, pawie). Zabawy na linarium i placu zabaw. Wizyta w restauracji Mc'Donald.

Powrór do Bydgoszczy...

 

Opiekunowie:  p. Hanna Pawłowska, p. Aneta Zawalska, p. Joanna Rulińska, p. Natalia Pawłowska oraz nieoceniony p. Marcin Cholewiński - kierowca PKS Bydgoszcz.